Toulouse FC vs Dijon 20 Mai 2017
22:00

Toulouse FC

Ultimele 5 meciuri jucate

Metz1-1Toulouse FCE
Toulouse FC0-1CaenI
AS Monaco3-1Toulouse FCI
Toulouse FC1-1NiceE
Guingamp2-1Toulouse FCI

Ultimele 3 meciuri jucate acasa

Toulouse FC0-1CaenI
Toulouse FC1-1NiceE
Toulouse FC0-0Olympique MarseilE

Moral

Fitness

Goluri Marcate

Goluri Primite

37
41

Goluri Marcate
Acasa

Goluri Primite
Acasa

28
18

Goluri Marcate/Meci

1

Goluri Primite/Meci

1.11

Goluri Marcate/Meci Acasa

1.56

Goluri Primite/Meci Acasa

1

Cel mai des rezultat

Egal 0-0 in 9 meciuri

Cel mai des rezultat acasa

Egal 1-1 in 3 meciuri

Cel mai bun marcator:

Martin Braithwaite care a marcat 11 goluri in acest sezon.
Dijon

Ultimele 5 meciuri jucate

Dijon2-0Nancy-LorraineV
Guingamp4-0DijonI
Dijon0-0Girondins BordeauE
Dijon3-2AngersV
AS Monaco2-1DijonI

Ultimele 3 meciuri jucate in deplasare

Guingamp4-0DijonI
AS Monaco2-1DijonI
Olympique Marseil1-1DijonE

Moral

Fitness

Goluri Marcate

Goluri Primite

46
58

Goluri Marcate
in Deplasare

Goluri Primite
in Deplasare

19
37

Goluri Marcate/Meci

1.24

Goluri Primite/Meci

1.57

Goluri Marcate/Meci Deplasare

1.06

Goluri Primite/Meci Deplasare

2.06

Cel mai des rezultat

Victorie 2-0 in 7 meciuri

Cel mai des rezultat in deplasare

Infrangere 2-1 in 4 meciuri

Cel mai bun marcator:

Statistica Indisponibila

Clasament

#EchipaJVEIGmGpPct
1AS Monaco3729531042992
2PSG372755822686
3Nice3722114603377
4Lyon3721313744566
5Olympique Marseille37161110564159
6Girondins Bordeaux3715139524258
7FC Nantes3714914405151
8Saint Etienne37121411403950
9Stade Rennais37121411343950
10Guingamp3713816455347
11Toulouse FC37101314374143
12Lille OSC3712718374743
13Angers3712718384943
14Metz37111016397143
15Montpellier3710918486439
16Dijon3781217465836
17Caen3710621356436
18FC Lorient3710522436935
19SC Bastia3781019295334
20Nancy378821265132
#EchipaJVEIGmGpPct
1AS Monaco191711631352
2Nice191441391646
3PSG18135041644
4Olympique Marseille181242321340
5Lyon181206432336
6Guingamp181134271336
7Stade Rennais181062241236
8Girondins Bordeaux19964271933
9Saint Etienne19793241830
10Toulouse FC18855281829
11Montpellier19856282229
12FC Nantes19847192428
13Metz19775273428
14Dijon19766272127
15Angers18756211726
16SC Bastia19595171424
17FC Lorient18738242824
18Caen197210213723
19Lille OSC18639212421
20Nancy18639182221
#EchipaJVEIGmGpPct
1PSG191405412042
2AS Monaco181242411640
3Nice18873211731
4Lyon19937312230
5Girondins Bordeaux18675252325
6FC Nantes18657212723
7Lille OSC19649162322
8Saint Etienne18558162120
9Olympique Marseille19478242819
10Angers195212173217
11Metz184311123715
12Toulouse FC1928992314
13Stade Rennais19289102714
14Caen183411142713
15Nancy19251282911
16FC Lorient193214194111
17Guingamp192512184011
18Montpellier182412204210
19SC Bastia183114123910
20Dijon18161119379

Rezumat

Toulouse FC si Dijon avand o forma foarte apropiata in ultimele meciuri, se intalnesc in data de 20 Mai 2017, in ceea ce se asteapta a fi un meci foarte interesant in Ligue 1.

Un egal cu scorul de 1-1 in ultimul meci jucat de Toulouse FC in in deplasarea de la Metz.

Un singur egal si doua infrangeri a reusit Toulouse FC in ultimele trei meciuri jucate, increderea in randul jucatorilor fiind una foarte scazuta.

Prestatie deloc incurajoatoare pe teren propriu pentru Toulouse FC, echipa reusind sa obtina doar doua egaluri si sa sufere o infrangere in ultimele trei meciuri jucate aici.

Victorie pentru Dijon in ultimul meci pe care l-au disputat la data de 14 Mai 2017, 2-0 , meci jucat in deplasare cu Nancy-Lorraine in Ligue 1.

Reusind o victorie, un egal si o infrangere in ultimele trei meciuri disputate, Dijon arata o lipsa de consecventa in joc, mentinand moralul echipei la un nivel scazut.

Situatia echipei in ceea ce priveste rezultatele din ultimele trei jocuri disputate in deplasare nu este una buna, Dijon suferind doua infrangeri si reusind un rezultat de egalitate.

Predictii

Final

33.1% - Toulouse FC
27.2% - Egal
39.8% - Dijon

Pauza

19.0% - Toulouse FC
58.1% - Egal
22.9% - Dijon

Goluri Sub/Peste 2.5

50.6% - Sub 2.5 Goluri
49.4% - Peste 2.5 Goluri

Rezultat final Toulouse FC 0-0 Dijon

Acest site foloseşte cookies! Continuarea navigării implică acceptarea lor.

Sunt de acord


Ai uitat parola?

Sau

Inregistreaza-te

Gratuit si rapid