Stade Rennais vs AS Monaco 20 Mai 2017
22:00

Stade Rennais

Ultimele 5 meciuri jucate

Caen0-1Stade RennaisV
Stade Rennais1-0MontpellierV
SC Bastia1-0Stade RennaisI
Saint Etienne1-1Stade RennaisE
Stade Rennais2-0Lille OSCV

Ultimele 3 meciuri jucate acasa

Stade Rennais1-0MontpellierV
Stade Rennais2-0Lille OSCV
Stade Rennais1-1LyonE

Moral

Fitness

Goluri Marcate

Goluri Primite

34
39

Goluri Marcate
Acasa

Goluri Primite
Acasa

24
12

Goluri Marcate/Meci

0.92

Goluri Primite/Meci

1.05

Goluri Marcate/Meci Acasa

1.33

Goluri Primite/Meci Acasa

0.67

Cel mai des rezultat

Egal 1-1 in 12 meciuri

Cel mai des rezultat acasa

Victorie 1-0 in 6 meciuri

Cel mai bun marcator:

Statistica Indisponibila
AS Monaco

Ultimele 5 meciuri jucate

AS Monaco2-0Saint EtienneV
AS Monaco4-0Lille OSCV
Juventus FC2-1AS MonacoI
Nancy-Lorraine0-3AS MonacoV
AS Monaco0-2Juventus FCI

Ultimele 3 meciuri jucate in deplasare

Juventus FC2-1AS MonacoI
Nancy-Lorraine0-3AS MonacoV
PSG5-0AS MonacoI

Moral

Fitness

Goluri Marcate

Goluri Primite

104
29

Goluri Marcate
in Deplasare

Goluri Primite
in Deplasare

41
16

Goluri Marcate/Meci

2.81

Goluri Primite/Meci

0.78

Goluri Marcate/Meci Deplasare

2.28

Goluri Primite/Meci Deplasare

0.89

Cel mai des rezultat

Infrangere 2-1 in 7 meciuri

Cel mai des rezultat in deplasare

Egal 1-1 in 6 meciuri

Cel mai bun marcator:

Radamel Falcao care a marcat 21 goluri in acest sezon.

Clasament

#EchipaJVEIGmGpPct
1AS Monaco3729531042992
2PSG372755822686
3Nice3722114603377
4Lyon3721313744566
5Olympique Marseille37161110564159
6Girondins Bordeaux3715139524258
7FC Nantes3714914405151
8Saint Etienne37121411403950
9Stade Rennais37121411343950
10Guingamp3713816455347
11Toulouse FC37101314374143
12Lille OSC3712718374743
13Angers3712718384943
14Metz37111016397143
15Montpellier3710918486439
16Dijon3781217465836
17Caen3710621356436
18FC Lorient3710522436935
19SC Bastia3781019295334
20Nancy378821265132
#EchipaJVEIGmGpPct
1AS Monaco191711631352
2Nice191441391646
3PSG18135041644
4Olympique Marseille181242321340
5Lyon181206432336
6Guingamp181134271336
7Stade Rennais181062241236
8Girondins Bordeaux19964271933
9Saint Etienne19793241830
10Toulouse FC18855281829
11Montpellier19856282229
12FC Nantes19847192428
13Metz19775273428
14Dijon19766272127
15Angers18756211726
16SC Bastia19595171424
17FC Lorient18738242824
18Caen197210213723
19Lille OSC18639212421
20Nancy18639182221
#EchipaJVEIGmGpPct
1PSG191405412042
2AS Monaco181242411640
3Nice18873211731
4Lyon19937312230
5Girondins Bordeaux18675252325
6FC Nantes18657212723
7Lille OSC19649162322
8Saint Etienne18558162120
9Olympique Marseille19478242819
10Angers195212173217
11Metz184311123715
12Toulouse FC1928992314
13Stade Rennais19289102714
14Caen183411142713
15Nancy19251282911
16FC Lorient193214194111
17Guingamp192512184011
18Montpellier182412204210
19SC Bastia183114123910
20Dijon18161119379

Rezumat

Stade Rennais si AS Monaco avand o forma foarte apropiata in ultimele meciuri, se intalnesc in data de 20 Mai 2017, in ceea ce se asteapta a fi un meci foarte interesant in Ligue 1.

O victorie in Ligue 1 pentru Stade Rennais cu scorul de 0-1 pe 14 Mai 2017 in ultimul meci jucat in deplasarea de la Caen.

Rezultate bune totusi pentru Stade Rennais in ultimele trei meciuri jucate, echipa reusind sa invinga de doua ori, suferit si o infrangere.

Bilant incurajator pentru Stade Rennais in ceea ce priveste ultimele lor trei meciuri disputate pe teren propriu, echipa reusind doua victorii si un rezultat de egalitate.

Victorie pentru AS Monaco in ultimul meci pe care l-au disputat la data de 17 Mai 2017, 2-0 , meci jucat in deplasare cu Saint Etienne in Ligue 1.

Cu doua victorii si o singura infrangere in ultimele trei meciuri jucate, AS Monaco isi mentine moralul la un nivel destul de ridicat, abordand cu optimism urmatorul meci.

Forma nu prea incurajatoare pentru AS Monaco in ultimele lor trei meciuri disputate in deplasare, echipa suferind doua infrangeri in timp ce a reusit sa castige un singur meci.

Predictii

Final

30.6% - Stade Rennais
22.0% - Egal
47.4% - AS Monaco

Pauza

26.8% - Stade Rennais
31.7% - Egal
41.5% - AS Monaco

Goluri Sub/Peste 2.5

54.8% - Sub 2.5 Goluri
45.2% - Peste 2.5 Goluri

Rezultat final Stade Rennais 2-3 AS Monaco

Acest site foloseşte cookies! Continuarea navigării implică acceptarea lor.

Sunt de acord


Ai uitat parola?

Sau

Inregistreaza-te

Gratuit si rapid