PSG vs Caen 20 Mai 2017
22:00

PSG

Ultimele 5 meciuri jucate

Saint Etienne0-5PSGV
PSG5-0SC BastiaV
Nice3-1PSGI
PSG5-0AS MonacoV
PSG2-0MontpellierV

Ultimele 3 meciuri jucate acasa

PSG5-0SC BastiaV
PSG5-0AS MonacoV
PSG2-0MontpellierV

Moral

Fitness

Goluri Marcate

Goluri Primite

82
26

Goluri Marcate
Acasa

Goluri Primite
Acasa

41
6

Goluri Marcate/Meci

2.22

Goluri Primite/Meci

0.7

Goluri Marcate/Meci Acasa

2.28

Goluri Primite/Meci Acasa

0.33

Cel mai des rezultat

Victorie 2-0 in 6 meciuri

Cel mai des rezultat acasa

Victorie 2-0 in 5 meciuri

Cel mai bun marcator:

Statistica Indisponibila
Caen

Ultimele 5 meciuri jucate

Caen0-1Stade RennaisI
Toulouse FC0-1CaenV
Caen1-5Olympique MarseilI
Caen0-2FC NantesI
Metz2-2CaenE

Ultimele 3 meciuri jucate in deplasare

Toulouse FC0-1CaenV
Metz2-2CaenE
FC Lorient1-0CaenI

Moral

Fitness

Goluri Marcate

Goluri Primite

35
64

Goluri Marcate
in Deplasare

Goluri Primite
in Deplasare

14
27

Goluri Marcate/Meci

0.95

Goluri Primite/Meci

1.73

Goluri Marcate/Meci Deplasare

0.78

Goluri Primite/Meci Deplasare

1.5

Cel mai des rezultat

Infrangere 1-0 in 9 meciuri

Cel mai des rezultat in deplasare

Infrangere 1-0 in 4 meciuri

Cel mai bun marcator:

Ivan Santini care a marcat 15 goluri in acest sezon.

Clasament

#EchipaJVEIGmGpPct
1AS Monaco3729531042992
2PSG372755822686
3Nice3722114603377
4Lyon3721313744566
5Olympique Marseille37161110564159
6Girondins Bordeaux3715139524258
7FC Nantes3714914405151
8Saint Etienne37121411403950
9Stade Rennais37121411343950
10Guingamp3713816455347
11Toulouse FC37101314374143
12Lille OSC3712718374743
13Angers3712718384943
14Metz37111016397143
15Montpellier3710918486439
16Dijon3781217465836
17Caen3710621356436
18FC Lorient3710522436935
19SC Bastia3781019295334
20Nancy378821265132
#EchipaJVEIGmGpPct
1AS Monaco191711631352
2Nice191441391646
3PSG18135041644
4Olympique Marseille181242321340
5Lyon181206432336
6Guingamp181134271336
7Stade Rennais181062241236
8Girondins Bordeaux19964271933
9Saint Etienne19793241830
10Toulouse FC18855281829
11Montpellier19856282229
12FC Nantes19847192428
13Metz19775273428
14Dijon19766272127
15Angers18756211726
16SC Bastia19595171424
17FC Lorient18738242824
18Caen197210213723
19Lille OSC18639212421
20Nancy18639182221
#EchipaJVEIGmGpPct
1PSG191405412042
2AS Monaco181242411640
3Nice18873211731
4Lyon19937312230
5Girondins Bordeaux18675252325
6FC Nantes18657212723
7Lille OSC19649162322
8Saint Etienne18558162120
9Olympique Marseille19478242819
10Angers195212173217
11Metz184311123715
12Toulouse FC1928992314
13Stade Rennais19289102714
14Caen183411142713
15Nancy19251282911
16FC Lorient193214194111
17Guingamp192512184011
18Montpellier182412204210
19SC Bastia183114123910
20Dijon18161119379

Rezumat

La prima vedere un meci dezechilibrat in Ligue 1 pe data de 20 Mai 2017, cu o favorita clara PSG ce primeste vizita celor de la Caen.

Victorie pentru PSG in ultimul meci pe care l-au disputat la data de 14 Mai 2017, 0-5 in deplasarea de la Saint Etienne in Ligue 1.

Rezultate bune totusi pentru PSG in ultimele trei meciuri jucate, echipa reusind sa invinga de doua ori, suferit si o infrangere.

Parcurs perfect pentru PSG in ultimele trei meciuri jucate pe teren propriu, victorii la rand ce dau echipei un moral extrem de ridicat in abordarea acestei partide.

Infrangere cu scorul de 0-1 suferita de Caen in Ligue 1 in ultimul meci pe care l-au jucat impotriva celor de la Stade Rennais la data de 14 Mai 2017.

Rezultate neconcludente inregistrate de Caen, doua infrangeri si o singura victorie in ultimele trei meciuri disputate.

Rezultatele din ultimele trei meciuri disputate de Caen in deplasare nu duc la o concluzie clara pentru a contura evolutia din acest meci, echipa reusind o victorie, un egal si o infrangere.

Predictii

Final

47.6% - PSG
23.0% - Egal
29.4% - Caen

Pauza

41.4% - PSG
33.0% - Egal
25.6% - Caen

Goluri Sub/Peste 2.5

38.3% - Sub 2.5 Goluri
61.7% - Peste 2.5 Goluri

Rezultat final PSG 1-1 Caen

Acest site foloseşte cookies! Continuarea navigării implică acceptarea lor.

Sunt de acord


Ai uitat parola?

Sau

Inregistreaza-te

Gratuit si rapid