Metz vs PSG 18 Apr 2017
19:30

Metz

Ultimele 5 meciuri jucate

Metz2-2CaenE
Girondins Bordeau3-0MetzI
Metz0-3LyonI
Metz2-2Standard LiegeE
Metz1-0SC BastiaV

Ultimele 3 meciuri jucate acasa

Metz2-2CaenE
Metz0-3LyonI
Metz2-2Standard LiegeE

Moral

Fitness

Goluri Marcate

Goluri Primite

31
61

Goluri Marcate
Acasa

Goluri Primite
Acasa

22
29

Goluri Marcate/Meci

0.97

Goluri Primite/Meci

1.91

Goluri Marcate/Meci Acasa

1.38

Goluri Primite/Meci Acasa

1.81

Cel mai des rezultat

Victorie 2-0 in 7 meciuri

Cel mai des rezultat acasa

Victorie 2-0 in 4 meciuri

Cel mai bun marcator:

Cheick Diabaté care a marcat 6 goluri in acest sezon.
PSG

Ultimele 5 meciuri jucate

Angers0-2PSGV
PSG4-0GuingampV
US Avranches0-4PSGV
AS Monaco1-4PSGV
PSG2-1LyonV

Ultimele 3 meciuri jucate in deplasare

Angers0-2PSGV
US Avranches0-4PSGV
AS Monaco1-4PSGV

Moral

Fitness

Goluri Marcate

Goluri Primite

66
21

Goluri Marcate
in Deplasare

Goluri Primite
in Deplasare

32
15

Goluri Marcate/Meci

2.06

Goluri Primite/Meci

0.66

Goluri Marcate/Meci Deplasare

2

Goluri Primite/Meci Deplasare

0.94

Cel mai des rezultat

Victorie 2-0 in 5 meciuri

Cel mai des rezultat in deplasare

Victorie 1-2 in 4 meciuri

Cel mai bun marcator:

Statistica Indisponibila

Clasament

#EchipaJVEIGmGpPct
1AS Monaco322453902777
2PSG322354662174
3Nice3321102552773
4Lyon3217312653954
5Girondins Bordeaux3314109473952
6Olympique Marseille3314910483851
7Saint Etienne3211129352945
8Guingamp3312813404444
9Stade Rennais33101310313743
10FC Nantes3311913314742
11Toulouse FC33101112343541
12Montpellier3310914475539
13Angers3311616324339
14Lille OSC3310716314137
15Metz329914316136
16Caen339618335633
17Nancy338718254431
18FC Lorient339420376431
19Dijon3361116415229
20SC Bastia3261016264628
#EchipaJVEIGmGpPct
1AS Monaco161411541243
2Nice171340361343
3PSG16115034638
4Olympique Marseille171142301237
5Lyon161105391933
6Guingamp161033231133
7Stade Rennais17962231233
8Montpellier17854271629
9Girondins Bordeaux17854241829
10Toulouse FC16844271628
11Saint Etienne16772211028
12Angers17755201526
13Metz16664222924
14Caen16727202923
15FC Nantes17647142322
16Dijon16556221920
17Nancy16628181920
18FC Lorient16628182620
19SC Bastia16394141418
20Lille OSC16538182218
#EchipaJVEIGmGpPct
1PSG161204321536
2AS Monaco161042361534
3Nice16862191430
4Girondins Bordeaux16655232123
5Lyon16637262021
6FC Nantes16556172420
7Lille OSC17548131919
8Saint Etienne16457141917
9Olympique Marseille16358182614
10Toulouse FC1727871913
11Angers164111122813
12Metz16331093212
13Guingamp172510173311
14Nancy17251072511
15FC Lorient173212193811
16Caen172411132710
17Stade Rennais1617882510
18Montpellier162410203910
19SC Bastia163112123210
20Dijon17161019339

Rezumat

Avand statutul de favorita, PSG, se deplaseaza pe terenul celor de la Metz, in etapa 33 din Ligue 1 pe data de 18 Apr 2017.

Un egal cu scorul de 2-2 in ultimul meci jucat de Metz in , meci jucat acasa cu Caen.

Doua infrangeri si un egal in ultimele trei meciuri jucate de Metz, forma slaba aratata fiind motiv de ingrijorare in echipa.

In ultimele trei meciuri jucate acasa, Metz nu a obtinut rezultate incurajatoare, reusind sa puncteze doua egaluri in timp ce a suferit o infrangere.

O victorie in Ligue 1 pentru PSG cu scorul de 0-2 pe 14 Apr 2017 in ultimul meci jucat in deplasarea de la Angers.

Bilant perfect al celor de la PSG in ultimele lor trei meciuri jucate, echipa reusind sa castige toate jocurile si intra in acesta disputa cu un moral foarte ridicat.

Parcurs perfect pentru PSG in ultimele trei meciuri jucate in deplasare, victorii la rand ce dau echipei un moral extrem de ridicat in abordarea acestei partide.

Predictii

Final

25.5% - Metz
22.4% - Egal
52.2% - PSG

Pauza

22.2% - Metz
32.2% - Egal
45.6% - PSG

Goluri Sub/Peste 2.5

39.2% - Sub 2.5 Goluri
60.8% - Peste 2.5 Goluri

Rezultat final Metz 2-3 PSG

Acest site foloseşte cookies! Continuarea navigării implică acceptarea lor.

Sunt de acord


Ai uitat parola?

Sau

Inregistreaza-te

Gratuit si rapid