Lille OSC vs FC Nantes 20 Mai 2017
22:00

Lille OSC

Ultimele 5 meciuri jucate

AS Monaco4-0Lille OSCI
Lille OSC0-2MetzI
Montpellier0-3Lille OSCV
Lille OSC3-0GuingampV
Stade Rennais2-0Lille OSCI

Ultimele 3 meciuri jucate acasa

Lille OSC0-2MetzI
Lille OSC3-0GuingampV
Lille OSC1-2NiceI

Moral

Fitness

Goluri Marcate

Goluri Primite

37
47

Goluri Marcate
Acasa

Goluri Primite
Acasa

21
24

Goluri Marcate/Meci

1

Goluri Primite/Meci

1.27

Goluri Marcate/Meci Acasa

1.17

Goluri Primite/Meci Acasa

1.33

Cel mai des rezultat

Victorie 1-0 in 8 meciuri

Cel mai des rezultat acasa

Victorie 1-0 in 4 meciuri

Cel mai bun marcator:

Nicolas de Préville care a marcat 11 goluri in acest sezon.
FC Nantes

Ultimele 5 meciuri jucate

FC Nantes4-1GuingampV
Lyon3-2FC NantesI
FC Nantes1-0FC LorientV
Caen0-2FC NantesV
FC Nantes0-1Girondins BordeauI

Ultimele 3 meciuri jucate in deplasare

Lyon3-2FC NantesI
Caen0-2FC NantesV
Saint Etienne1-1FC NantesE

Moral

Fitness

Goluri Marcate

Goluri Primite

40
51

Goluri Marcate
in Deplasare

Goluri Primite
in Deplasare

21
27

Goluri Marcate/Meci

1.08

Goluri Primite/Meci

1.38

Goluri Marcate/Meci Deplasare

1.17

Goluri Primite/Meci Deplasare

1.5

Cel mai des rezultat

Victorie 1-0 in 7 meciuri

Cel mai des rezultat in deplasare

Egal 1-1 in 5 meciuri

Cel mai bun marcator:

Emiliano Sala care a marcat 12 goluri in acest sezon.

Clasament

#EchipaJVEIGmGpPct
1AS Monaco3729531042992
2PSG372755822686
3Nice3722114603377
4Lyon3721313744566
5Olympique Marseille37161110564159
6Girondins Bordeaux3715139524258
7FC Nantes3714914405151
8Saint Etienne37121411403950
9Stade Rennais37121411343950
10Guingamp3713816455347
11Toulouse FC37101314374143
12Lille OSC3712718374743
13Angers3712718384943
14Metz37111016397143
15Montpellier3710918486439
16Dijon3781217465836
17Caen3710621356436
18FC Lorient3710522436935
19SC Bastia3781019295334
20Nancy378821265132
#EchipaJVEIGmGpPct
1AS Monaco191711631352
2Nice191441391646
3PSG18135041644
4Olympique Marseille181242321340
5Lyon181206432336
6Guingamp181134271336
7Stade Rennais181062241236
8Girondins Bordeaux19964271933
9Saint Etienne19793241830
10Toulouse FC18855281829
11Montpellier19856282229
12FC Nantes19847192428
13Metz19775273428
14Dijon19766272127
15Angers18756211726
16SC Bastia19595171424
17FC Lorient18738242824
18Caen197210213723
19Lille OSC18639212421
20Nancy18639182221
#EchipaJVEIGmGpPct
1PSG191405412042
2AS Monaco181242411640
3Nice18873211731
4Lyon19937312230
5Girondins Bordeaux18675252325
6FC Nantes18657212723
7Lille OSC19649162322
8Saint Etienne18558162120
9Olympique Marseille19478242819
10Angers195212173217
11Metz184311123715
12Toulouse FC1928992314
13Stade Rennais19289102714
14Caen183411142713
15Nancy19251282911
16FC Lorient193214194111
17Guingamp192512184011
18Montpellier182412204210
19SC Bastia183114123910
20Dijon18161119379

Rezumat

Avand statutul de favorita, FC Nantes, se deplaseaza pe terenul celor de la Lille OSC, in etapa 38 din Ligue 1 pe data de 20 Mai 2017.

Lille OSC a suferit o infrangere in ultimul meci jucat, 4-0 in Ligue 1 in deplasarea de la AS Monaco pe 14 Mai 2017.

Moral scazut pentru cei de la Lille OSC, avand in vedere ultimele trei rezultate pe care le-au inregistrat, o singura victorie si doua infrangeri.

Suferind doua infrangeri si reusind o singura victorie in ultimele trei meciuri jucate de Lille OSC acasa limiteaza mult increderea jucatorilor in fata propriilor suporteri.

O victorie in Ligue 1 pentru FC Nantes cu scorul de 4-1 pe 14 Mai 2017 in ultimul meci jucat , meci jucat in deplasare cu Guingamp.

Cu doua victorii si o singura infrangere in ultimele trei meciuri jucate, FC Nantes isi mentine moralul la un nivel destul de ridicat, abordand cu optimism urmatorul meci.

O forma destul de alternanta pentru FC Nantes in ultimele lor trei meciuri jucate in deplasare, echipa reusind sa castige unul din meciuri, inregistrand un egal si o infrangere in celelalte doua.

Predictii

Final

33.7% - Lille OSC
26.5% - Egal
39.8% - FC Nantes

Pauza

19.4% - Lille OSC
57.8% - Egal
22.9% - FC Nantes

Goluri Sub/Peste 2.5

43.55% - Sub 2.5 Goluri
56.45% - Peste 2.5 Goluri

Rezultat final Lille OSC 3-0 FC Nantes

Acest site foloseşte cookies! Continuarea navigării implică acceptarea lor.

Sunt de acord


Ai uitat parola?

Sau

Inregistreaza-te

Gratuit si rapid