Guingamp vs Metz 20 Mai 2017
22:00

Guingamp

Ultimele 5 meciuri jucate

FC Nantes4-1GuingampI
Guingamp4-0DijonV
Guingamp0-2Saint EtienneI
Angers2-0GuingampI
Lille OSC3-0GuingampI

Ultimele 3 meciuri jucate acasa

Guingamp4-0DijonV
Guingamp0-2Saint EtienneI
Guingamp2-1Toulouse FCV

Moral

Fitness

Goluri Marcate

Goluri Primite

45
53

Goluri Marcate
Acasa

Goluri Primite
Acasa

27
13

Goluri Marcate/Meci

1.22

Goluri Primite/Meci

1.43

Goluri Marcate/Meci Acasa

1.5

Goluri Primite/Meci Acasa

0.72

Cel mai des rezultat

Victorie 1-0 in 8 meciuri

Cel mai des rezultat acasa

Victorie 2-1 in 5 meciuri

Cel mai bun marcator:

Statistica Indisponibila
Metz

Ultimele 5 meciuri jucate

Metz1-1Toulouse FCE
Lille OSC0-2MetzV
Metz2-1Nancy-LorraineV
FC Lorient5-1MetzI
Metz2-3PSGI

Ultimele 3 meciuri jucate in deplasare

Lille OSC0-2MetzV
FC Lorient5-1MetzI
Girondins Bordeau3-0MetzI

Moral

Fitness

Goluri Marcate

Goluri Primite

39
71

Goluri Marcate
in Deplasare

Goluri Primite
in Deplasare

12
37

Goluri Marcate/Meci

1.05

Goluri Primite/Meci

1.92

Goluri Marcate/Meci Deplasare

0.67

Goluri Primite/Meci Deplasare

2.06

Cel mai des rezultat

Egal 1-1 in 6 meciuri

Cel mai des rezultat in deplasare

Infrangere 1-0 in 4 meciuri

Cel mai bun marcator:

Cheick Diabaté care a marcat 8 goluri in acest sezon.

Clasament

#EchipaJVEIGmGpPct
1AS Monaco3729531042992
2PSG372755822686
3Nice3722114603377
4Lyon3721313744566
5Olympique Marseille37161110564159
6Girondins Bordeaux3715139524258
7FC Nantes3714914405151
8Saint Etienne37121411403950
9Stade Rennais37121411343950
10Guingamp3713816455347
11Toulouse FC37101314374143
12Lille OSC3712718374743
13Angers3712718384943
14Metz37111016397143
15Montpellier3710918486439
16Dijon3781217465836
17Caen3710621356436
18FC Lorient3710522436935
19SC Bastia3781019295334
20Nancy378821265132
#EchipaJVEIGmGpPct
1AS Monaco191711631352
2Nice191441391646
3PSG18135041644
4Olympique Marseille181242321340
5Lyon181206432336
6Guingamp181134271336
7Stade Rennais181062241236
8Girondins Bordeaux19964271933
9Saint Etienne19793241830
10Toulouse FC18855281829
11Montpellier19856282229
12FC Nantes19847192428
13Metz19775273428
14Dijon19766272127
15Angers18756211726
16SC Bastia19595171424
17FC Lorient18738242824
18Caen197210213723
19Lille OSC18639212421
20Nancy18639182221
#EchipaJVEIGmGpPct
1PSG191405412042
2AS Monaco181242411640
3Nice18873211731
4Lyon19937312230
5Girondins Bordeaux18675252325
6FC Nantes18657212723
7Lille OSC19649162322
8Saint Etienne18558162120
9Olympique Marseille19478242819
10Angers195212173217
11Metz184311123715
12Toulouse FC1928992314
13Stade Rennais19289102714
14Caen183411142713
15Nancy19251282911
16FC Lorient193214194111
17Guingamp192512184011
18Montpellier182412204210
19SC Bastia183114123910
20Dijon18161119379

Rezumat

Data de 20 Mai 2017 aduce in prim plan un meci foarte important, in care doua echipe foarte echilibrate, Guingamp si Metz se intalnesc in Ligue 1.

Infrangere cu scorul de 4-1 suferita de Guingamp in Ligue 1 in ultimul meci pe care l-au jucat impotriva celor de la FC Nantes la data de 14 Mai 2017.

Moral scazut pentru cei de la Guingamp, avand in vedere ultimele trei rezultate pe care le-au inregistrat, o singura victorie si doua infrangeri.

Doua victorii si o infrangere pentru Guingamp in ultimele trei meciuri jucate in fata propriilor suporteri. Un bilant pozitiv, insa unul ce poate fi inbunatatit.

Ultimul meci jucat de Metz s-a incheiat la egalitate cu scorul final de 1-1 , meci jucat in deplasare cu Toulouse FC, la data de 14 Mai 2017 in Ligue 1.

O forma foarte buna aratate de Metz in ultimele trei meciuri jucate, bilantul fiind de doua victorii si un egal, increderea fiind intr-un rezultat pozitiv in aceasta disputa.

Doua infrangeri si o singura victorie pentru cei de la Metz in ultimele trei meciuri jucate de acestia in deplasare, rezultate ce nu incurajaza jucatorii in privinta acestei noi deplasari.

Predictii

Final

29.9% - Guingamp
40.3% - Egal
29.8% - Metz

Pauza

14.9% - Guingamp
70.3% - Egal
14.9% - Metz

Goluri Sub/Peste 2.5

41.5% - Sub 2.5 Goluri
58.5% - Peste 2.5 Goluri

Rezultat final Guingamp 1-0 Metz

Acest site foloseşte cookies! Continuarea navigării implică acceptarea lor.

Sunt de acord


Ai uitat parola?

Sau

Inregistreaza-te

Gratuit si rapid