FC Lorient vs Girondins Bordeaux 20 Mai 2017
22:00

FC Lorient

Ultimele 5 meciuri jucate

SC Bastia2-0FC LorientI
FC Lorient1-1AngersE
FC Nantes1-0FC LorientI
FC Lorient5-1MetzV
Montpellier2-0FC LorientI

Ultimele 3 meciuri jucate acasa

FC Lorient1-1AngersE
FC Lorient5-1MetzV
FC Lorient1-0CaenV

Moral

Fitness

Goluri Marcate

Goluri Primite

43
69

Goluri Marcate
Acasa

Goluri Primite
Acasa

24
28

Goluri Marcate/Meci

1.16

Goluri Primite/Meci

1.86

Goluri Marcate/Meci Acasa

1.33

Goluri Primite/Meci Acasa

1.56

Cel mai des rezultat

Infrangere 1-0 in 9 meciuri

Cel mai des rezultat acasa

Victorie 1-0 in 4 meciuri

Cel mai bun marcator:

Benjamin Moukandjo care a marcat 13 goluri in acest sezon.
Girondins Bordeaux

Ultimele 5 meciuri jucate

Girondins Bordeau1-1Olympique MarseilE
Saint Etienne2-2Girondins BordeauE
Dijon0-0Girondins BordeauE
Girondins Bordeau2-0SC BastiaV
FC Nantes0-1Girondins BordeauV

Ultimele 3 meciuri jucate in deplasare

Saint Etienne2-2Girondins BordeauE
Dijon0-0Girondins BordeauE
FC Nantes0-1Girondins BordeauV

Moral

Fitness

Goluri Marcate

Goluri Primite

52
42

Goluri Marcate
in Deplasare

Goluri Primite
in Deplasare

25
23

Goluri Marcate/Meci

1.41

Goluri Primite/Meci

1.14

Goluri Marcate/Meci Deplasare

1.39

Goluri Primite/Meci Deplasare

1.28

Cel mai des rezultat

Egal 1-1 in 9 meciuri

Cel mai des rezultat in deplasare

Egal 1-1 in 4 meciuri

Cel mai bun marcator:

Diego Rolán care a marcat 9 goluri in acest sezon.

Clasament

#EchipaJVEIGmGpPct
1AS Monaco3729531042992
2PSG372755822686
3Nice3722114603377
4Lyon3721313744566
5Olympique Marseille37161110564159
6Girondins Bordeaux3715139524258
7FC Nantes3714914405151
8Saint Etienne37121411403950
9Stade Rennais37121411343950
10Guingamp3713816455347
11Toulouse FC37101314374143
12Lille OSC3712718374743
13Angers3712718384943
14Metz37111016397143
15Montpellier3710918486439
16Dijon3781217465836
17Caen3710621356436
18FC Lorient3710522436935
19SC Bastia3781019295334
20Nancy378821265132
#EchipaJVEIGmGpPct
1AS Monaco191711631352
2Nice191441391646
3PSG18135041644
4Olympique Marseille181242321340
5Lyon181206432336
6Guingamp181134271336
7Stade Rennais181062241236
8Girondins Bordeaux19964271933
9Saint Etienne19793241830
10Toulouse FC18855281829
11Montpellier19856282229
12FC Nantes19847192428
13Metz19775273428
14Dijon19766272127
15Angers18756211726
16SC Bastia19595171424
17FC Lorient18738242824
18Caen197210213723
19Lille OSC18639212421
20Nancy18639182221
#EchipaJVEIGmGpPct
1PSG191405412042
2AS Monaco181242411640
3Nice18873211731
4Lyon19937312230
5Girondins Bordeaux18675252325
6FC Nantes18657212723
7Lille OSC19649162322
8Saint Etienne18558162120
9Olympique Marseille19478242819
10Angers195212173217
11Metz184311123715
12Toulouse FC1928992314
13Stade Rennais19289102714
14Caen183411142713
15Nancy19251282911
16FC Lorient193214194111
17Guingamp192512184011
18Montpellier182412204210
19SC Bastia183114123910
20Dijon18161119379

Rezumat

Data de 20 Mai 2017 aduce in prim plan un meci foarte important, in care doua echipe foarte echilibrate, FC Lorient si Girondins Bordeaux se intalnesc in Ligue 1.

FC Lorient a suferit o infrangere in ultimul meci jucat, 2-0 in Ligue 1 in deplasarea de la SC Bastia pe 14 Mai 2017.

FC Lorient nu trece printr-un moment bun reusind un singur egal si suferind doua infrangeri in ultimele trei meciuri jucate.

Reusind doua victorii si un rezultat de egalitate in ultimele trei meciuri jucate pe propriul stadion, FC Lorient dispune de increderea necesara in abordarea acestui joc.

Girondins Bordeaux a reusit un egal in ultimul lor meci jucat , meci jucat in deplasare cu Olympique Marseille in data de 14 Mai 2017, cu scorul de 1-1 in Ligue 1.

Trei egaluri consecutive in ultimele meciuri jucate de Girondins Bordeaux, moralul echipei fiind destul de afectat de acesta situatie.

Doua egaluri si o victorie pentru Girondins Bordeaux in ultimele lor trei meciuri disputate in deplasare, rezultate ce pot fi inbunatatite in urmatoarea confruntare.

Predictii

Final

33.3% - FC Lorient
22.7% - Egal
44.0% - Girondins Bordeaux

Pauza

29.0% - FC Lorient
32.6% - Egal
38.4% - Girondins Bordeaux

Goluri Sub/Peste 2.5

54.55% - Sub 2.5 Goluri
45.45% - Peste 2.5 Goluri

Rezultat final FC Lorient 1-1 Girondins Bordeaux

Acest site foloseşte cookies! Continuarea navigării implică acceptarea lor.

Sunt de acord


Ai uitat parola?

Sau

Inregistreaza-te

Gratuit si rapid