Angers vs Montpellier 20 Mai 2017
22:00

Angers

Ultimele 5 meciuri jucate

Nice0-2AngersV
FC Lorient1-1AngersE
Angers1-2LyonI
Angers2-0GuingampV
Dijon3-2AngersI

Ultimele 3 meciuri jucate acasa

Angers1-2LyonI
Angers2-0GuingampV
Angers0-2PSGI

Moral

Fitness

Goluri Marcate

Goluri Primite

38
49

Goluri Marcate
Acasa

Goluri Primite
Acasa

21
17

Goluri Marcate/Meci

1.03

Goluri Primite/Meci

1.32

Goluri Marcate/Meci Acasa

1.17

Goluri Primite/Meci Acasa

0.94

Cel mai des rezultat

Victorie 2-1 in 7 meciuri

Cel mai des rezultat acasa

Infrangere 0-1 in 3 meciuri

Cel mai bun marcator:

Statistica Indisponibila
Montpellier

Ultimele 5 meciuri jucate

Montpellier1-3LyonI
Stade Rennais1-0MontpellierI
Montpellier0-3Lille OSCI
PSG2-0MontpellierI
Montpellier2-0FC LorientV

Ultimele 3 meciuri jucate in deplasare

Stade Rennais1-0MontpellierI
PSG2-0MontpellierI
Caen0-2MontpellierV

Moral

Fitness

Goluri Marcate

Goluri Primite

48
64

Goluri Marcate
in Deplasare

Goluri Primite
in Deplasare

20
42

Goluri Marcate/Meci

1.3

Goluri Primite/Meci

1.73

Goluri Marcate/Meci Deplasare

1.11

Goluri Primite/Meci Deplasare

2.33

Cel mai des rezultat

Egal 1-1 in 7 meciuri

Cel mai des rezultat in deplasare

Infrangere 1-0 in 3 meciuri

Cel mai bun marcator:

Steve Mounié care a marcat 14 goluri in acest sezon.

Clasament

#EchipaJVEIGmGpPct
1AS Monaco3729531042992
2PSG372755822686
3Nice3722114603377
4Lyon3721313744566
5Olympique Marseille37161110564159
6Girondins Bordeaux3715139524258
7FC Nantes3714914405151
8Saint Etienne37121411403950
9Stade Rennais37121411343950
10Guingamp3713816455347
11Toulouse FC37101314374143
12Lille OSC3712718374743
13Angers3712718384943
14Metz37111016397143
15Montpellier3710918486439
16Dijon3781217465836
17Caen3710621356436
18FC Lorient3710522436935
19SC Bastia3781019295334
20Nancy378821265132
#EchipaJVEIGmGpPct
1AS Monaco191711631352
2Nice191441391646
3PSG18135041644
4Olympique Marseille181242321340
5Lyon181206432336
6Guingamp181134271336
7Stade Rennais181062241236
8Girondins Bordeaux19964271933
9Saint Etienne19793241830
10Toulouse FC18855281829
11Montpellier19856282229
12FC Nantes19847192428
13Metz19775273428
14Dijon19766272127
15Angers18756211726
16SC Bastia19595171424
17FC Lorient18738242824
18Caen197210213723
19Lille OSC18639212421
20Nancy18639182221
#EchipaJVEIGmGpPct
1PSG191405412042
2AS Monaco181242411640
3Nice18873211731
4Lyon19937312230
5Girondins Bordeaux18675252325
6FC Nantes18657212723
7Lille OSC19649162322
8Saint Etienne18558162120
9Olympique Marseille19478242819
10Angers195212173217
11Metz184311123715
12Toulouse FC1928992314
13Stade Rennais19289102714
14Caen183411142713
15Nancy19251282911
16FC Lorient193214194111
17Guingamp192512184011
18Montpellier182412204210
19SC Bastia183114123910
20Dijon18161119379

Rezumat

La prima vedere un meci dezechilibrat in Ligue 1 pe data de 20 Mai 2017, cu o favorita clara Angers ce primeste vizita celor de la Montpellier.

O victorie in Ligue 1 pentru Angers cu scorul de 0-2 pe 14 Mai 2017 in ultimul meci jucat in deplasarea de la Nice.

Reusind o victorie, un egal si o infrangere in ultimele trei meciuri disputate, Angers arata o lipsa de consecventa in joc, mentinand moralul echipei la un nivel scazut.

Forma nu prea incurajatoare pentru Angers in ultimele lor trei meciuri disputate pe teren propriu, echipa suferind doua infrangeri in timp ce a reusit sa castige un singur meci.

Montpellier a pierdut impotriva celor de la Lyon in ultimul lor meci jucat, 1-3 , in deplasare la data de 14 Mai 2017 in Ligue 1.

Montpellier nu are motive de incredere, pierzand ultimele trei meciuri jucate, moralul echipei fiind foarte scazut.

Suferind doua infrangeri si reusind o singura victorie in ultimele trei meciuri jucate de Montpellier in deplasare limiteaza mult increderea jucatorilor.

Predictii

Final

43.5% - Angers
24.5% - Egal
32.1% - Montpellier

Pauza

37.5% - Angers
34.8% - Egal
27.7% - Montpellier

Goluri Sub/Peste 2.5

47.85% - Sub 2.5 Goluri
52.15% - Peste 2.5 Goluri

Rezultat final Angers 2-0 Montpellier

Acest site foloseşte cookies! Continuarea navigării implică acceptarea lor.

Sunt de acord


Ai uitat parola?

Sau

Inregistreaza-te

Gratuit si rapid