CFR Cluj vs FC FCSB 17 Apr 2017
19:30

CFR Cluj

Ultimele 5 meciuri jucate

CFR Cluj0-0Viitorul ConstantE
Dinamo Bucuresti2-0CFR ClujI
CS Univ Craiova1-4CFR ClujV
ACS Poli Timisoar0-0CFR ClujE
CFR Cluj3-2Astra GiurgiuV

Ultimele 3 meciuri jucate acasa

CFR Cluj0-0Viitorul ConstantE
CFR Cluj3-2Astra GiurgiuV
CFR Cluj1-0Viitorul ConstantV

Moral

Fitness

Goluri Marcate

Goluri Primite

42
23

Goluri Marcate
Acasa

Goluri Primite
Acasa

21
6

Goluri Marcate/Meci

1.62

Goluri Primite/Meci

0.88

Goluri Marcate/Meci Acasa

1.62

Goluri Primite/Meci Acasa

0.46

Cel mai des rezultat

Egal 0-0 in 6 meciuri

Cel mai des rezultat acasa

Egal 0-0 in 5 meciuri

Cel mai bun marcator:

Statistica Indisponibila
FC FCSB

Ultimele 5 meciuri jucate

CS Univ Craiova0-1FC FCSBV
FC FCSB3-0Astra GiurgiuV
FC FCSB2-1Dinamo BucurestiV
Viitorul Constant3-1FC FCSBI
FC FCSB2-0CFR ClujV

Ultimele 3 meciuri jucate in deplasare

CS Univ Craiova0-1FC FCSBV
Viitorul Constant3-1FC FCSBI
Gaz Metan Medias1-1FC FCSBE

Moral

Fitness

Goluri Marcate

Goluri Primite

34
22

Goluri Marcate
in Deplasare

Goluri Primite
in Deplasare

18
12

Goluri Marcate/Meci

1.31

Goluri Primite/Meci

0.85

Goluri Marcate/Meci Deplasare

1.38

Goluri Primite/Meci Deplasare

0.92

Cel mai des rezultat

Egal 1-1 in 10 meciuri

Cel mai des rezultat in deplasare

Egal 1-1 in 4 meciuri

Cel mai bun marcator:

Statistica Indisponibila

Play-Off

# Echipa J V E I Gm Gp Pct
1 FC FCSB FC FCSB 7 4 2 1 10 5 38
2 Viitorul Constanta Viitorul Constanta 8 3 3 2 10 8 38
3 Dinamo Bucuresti Dinamo Bucuresti 7 3 3 1 9 6 33
4 CFR Cluj CFR Cluj 7 3 2 2 8 7 33
5 CS Univ Craiova CS Univ Craiova 7 1 3 3 5 10 28
6 Astra Giurgiu Astra Giurgiu 8 1 1 6 9 15 26

Retrogradare

# Echipa J V E I Gm Gp Pct
1 CSMS Iasi CSMS Iasi 8 4 4 0 8 2 31
2 Gaz Metan Medias Gaz Metan Medias 8 2 4 2 8 7 30
3 Botosani Botosani 7 2 3 2 9 6 25
4 FC Voluntari FC Voluntari 7 2 3 2 7 8 24
5 ACS Poli Timisoara ACS Poli Timisoara 7 4 2 1 7 3 21
6 Pandurii Targu Jiu Pandurii Targu Jiu 7 1 4 2 5 8 17
7 Concordia Chiajna Concordia Chiajna 8 0 4 4 4 10 17
8 ASA Targu Mures ASA Targu Mures 8 1 4 3 3 7 13

Clasament

#EchipaJVEIGmGpPct
1Viitorul Constanta261637392251
2FC FCSB261385342247
3Astra Giurgiu261358322844
4CFR Cluj261475422343
5CS Univ Craiova261349362643
6Dinamo Bucuresti261259403341
7Gaz Metan Medias261097362739
8Botosani269512303132
9FC Voluntari268612303730
10CSMS Iasi268513283129
11Concordia Chiajna266713173225
12Pandurii Targu Jiu266713244219
13ACS Poli Timisoara267712254214
14ASA Targu Mures265615203712
#EchipaJVEIGmGpPct
1Viitorul Constanta131021271032
2CS Univ Craiova13101223931
3CFR Cluj1375121626
4Dinamo Bucuresti13823231326
5FC FCSB13652161023
6Astra Giurgiu13724171323
7Gaz Metan Medias13643201422
8Botosani13634181421
9ACS Poli Timisoara13535141818
10FC Voluntari13526171517
11CSMS Iasi13526161617
12Pandurii Targu Jiu13355121714
13ASA Targu Mures13337101812
14Concordia Chiajna1333781812
#EchipaJVEIGmGpPct
1FC FCSB13733181224
2CFR Cluj13724211723
3Astra Giurgiu13634151521
4Viitorul Constanta13616121219
5Gaz Metan Medias13454161317
6Dinamo Bucuresti13436172015
7Concordia Chiajna1334691413
8FC Voluntari13346132213
9CSMS Iasi13337121512
10CS Univ Craiova13337131712
11Botosani13328121711
12Pandurii Targu Jiu13328122511
13ACS Poli Timisoara13247112410
14ASA Targu Mures1323810199

Rezumat

Data de 17 Apr 2017 aduce in prim plan un meci foarte important, in care doua echipe foarte echilibrate, CFR Cluj si FC FCSB se intalnesc in Liga I.

Un egal cu scorul de 0-0 in ultimul meci jucat de CFR Cluj in , meci jucat acasa cu Viitorul Constanta.

Rezultate neconcludente pentru CFR Cluj in ultimele trei meciuri jucate de echipa, cu o victorie, o infrangere si un egal.

Forma incurajatoare aratata de CFR Cluj pe teren proriu cel putin in ultimele lor trei meciuri disputate aici, echipa reusind doua victorii si remizand o singura data.

Victorie pentru FC FCSB in ultimul meci pe care l-au disputat la data de 9 Apr 2017, 0-1 in deplasarea de la CS Univ Craiova in Liga IC.

Bilant perfect al celor de la FC FCSB in ultimele lor trei meciuri jucate, echipa reusind sa castige toate jocurile si intra in acesta disputa cu un moral foarte ridicat.

Rezultatele din ultimele trei meciuri disputate de FC FCSB in deplasare nu duc la o concluzie clara pentru a contura evolutia din acest meci, echipa reusind o victorie, un egal si o infrangere.

Predictii

Final

35.0% - CFR Cluj
25.3% - Egal
39.7% - FC FCSB

Pauza

20.1% - CFR Cluj
57.1% - Egal
22.8% - FC FCSB

Goluri Sub/Peste 2.5

52.7% - Sub 2.5 Goluri
47.3% - Peste 2.5 Goluri

Rezultat final CFR Cluj 0-0 FC FCSB

Acest site foloseşte cookies! Continuarea navigării implică acceptarea lor.

Sunt de acord


Ai uitat parola?

Sau

Inregistreaza-te

Gratuit si rapid